top of page

Hizmet Politikası

RANDEVU VE İPTAL POLİTİKAMIZ

Randevularınızda istek ve ihtiyaçlarınıza mümkün olduğunca en uygun tarih ve saati vermeye özen gösteririz. Sizin için hazırlanan randevu listesini incelemenizi ve aşağıdaki formu dikkatlice okumanızı rica ederiz. Bu bilgilenme ve işbirliğiniz tedavinizin başarılı sonuçlanmasında doğrudan rol oynayacaktır.

Sizden randevu gün ve saatine uymanızı bekleriz. Randevu saatinde en fazla 15 dakikalık bir gecikmeyi –bir sonraki seansı aksatmamak üzere- tolere edebiliriz. 15 dakikayı geçen gecikmelerde bir sonraki seansın süre ve yoğunluğuna göre AKSAYAN seansınızın yapılamaması ihtimalini hatırlatırız.

Seansınızı iptal etmek için 1 gün önceden telefonla veya bizzat gelerek haber vermeniz gerekmektedir. Tedavi için sırasını bekleyen hastaların ve kurumun muhtemel kaybını önlemek amacıyla, bu konuda bir sınırlama ve tanımlama gereksinimi duyarız. Dolayısıyla, aynı gün iptal halinde kayıp seans bedeli olarak 30 TL ödemeniz gerekecektir. Bu ödeme sigorta şirketinize fatura edilemez ve tarafından yapılır.

ÖDEME POLİTİKAMIZ

Ödemelerinizi hafta içi 08.00-19.30 , Cumartesi 08.00-14.00 arasında yapabilirsiniz.

PTR Center başvurunuz ile birlikte sigorta provizyon ve onay işlemini başlatacaktır. Ancak poliçenizin ödeme koşullarını bilmekle sorumlu olduğunuzu lütfen unutmayınız. Bazı poliçeler sınırlı onay verir. Fizik Tedavi limitiniz seans sayısı veya fiyat olarak belirtilmiş olabilir. Poliçenizi tanımanız (bilmeniz) önemlidir. Lütfen provizyon ve onay sürecini takip ediniz.

Sigorta merkezi ile yazışma sonrası oluşan “hasta katılım payı”nı onaylanan seans süresi içinde ödemeniz beklenir. Hasta katılım payı yükümlülüğünü yerine getirmeyen dosyalar ilgili sigorta merkezine bildirilir. Provizyon kapsamı dışında kalan bedel ise anlaşma fiyatları üzerinden hasta tarafından her 5 seans sonunda ödenmelidir.

Özel sağlık sigortası olmayan veya anlaşmalı olmadığımız sigorta üyeleri PTR cari fiyatları üzerinden, gerçekleşen her 5 seans sonunda ödeme yapar.

PTR Center tanımlanan sürede kendisinden beklenen ödemeyi yapmayan hastanın tedavisini sürdürmeme hakkını saklı tutar.

TEMİZLİK POLİTİKAMIZ

Muayene ve seans sırasında kullanılan çarşaflar, sıcak-soğuk paket havluları tek kullanımlıktır, her kullanım sonunda yıkanır. Üzerinize örtülen büyük boy havlular ve yastık kılıfları ise “kişiye özel”dir, size özel poşetlerde saklanır, hafta sonları yıkanır.

Elektrod sünger pedleri her kullanımdan sonra antiseptikli suda bekletilir ve hijyenik olmaları sağlanır.

Cilde yapışan elektrodlar ise aynı antiseptikli solüsyon ile temizlenir. “kişiye özel” elektrod kullanmak isterseniz sekreterlikten satın alabilirsiniz.

bottom of page