top of page

Ne
Yapıyoruz?

Tanı ve Tedavi

Hareket Sistemi’ni var eden tüm yapılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon disiplininin de konusunu oluşturur.Kemikler, kaslar, eklemler, tendonlar, bağlar, bursalar ve sinirler bu müthiş...

Omuz Uzmanlığımız

PTR Center’da omuz eklemine duyulan ilgi bir milli voleybolcumuzun uzun süreli sakatlığı nedeniyle 1997 yılında başladı. Omuz ekleminin kas, tendon, kapsül, bursa, bağ gibi...

Spora Dönüş Programı

Tedavisi biten her sporcu/dansçı geri dönüşte bazı sorunlar yaşar. Her ne kadar iyileşmiş olsa da bedeni henüz hazır olmadığını söyleyebilir. Burada tedavi amaçlı egzersizlerden daha fazlasına gereksinim vardır. 

Tedavi Pilatesi

Joseph Pilates’in Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dünyasına kazandırdığı Pilates disiplini fiziksel hastalıkların tedavisi amacıyla 20.yüzyıl başlarında geliştirildi.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik tedavinin ne zaman ve kimler tarafından uygulanacağı sıkça yöneltilen bir sorudur. Genel olarak ilaç ve ev egzersizi ile iyileşmeyen veya iyileşemeyeceği bilinen ancak cerrahi müdahale...

Spor Yaralanmaları

Omuz uzmanlığımız nedeniyle, üst ekstremitenin (kollar) kullanıldığı spor ve dans dallarında görülen yaralanmalarda çalışmayı seviyoruz. Tenis, yüzme, su topu, golf ve klasik bale gibi.

Tıbbi Masaj

Kronik ağrı, akut ağrılı kas spazmları veya dolaşım problemlerinde terapötik masajı öneriyoruz. Kliniğimizde önceden tanı almış veya fizik tedavi programına girmişseniz ihtiyaç halinde doğrudan masaj randevusu alabilirsiniz.

Her geldiğimizde hep güler yüzlü, hep ilgilisiniz. Kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlıyorsunuz. Buraya ağrıları zevk gibi görüp geliyoruz. Her şey için teşekkürler. Hep böyle kalın.

Ayşenur - Ahmet Dağcı

bottom of page